.

.

New
Крајбрежни карибу - Сончогледи сина, ryвездена ноќ, кафе -тераса во текот на ноќта, ириси од Винсент ван Гог Дизајн Абсорбента Тркалезна ткаенина се чувствуваше неоп?

Крајбрежни карибу - Сончогледи сина, ryвездена ноќ, кафе -тераса во текот на ноќта, ириси од Винсент ван Гог Дизајн Абсорбента

DEN 0.33

Износот
Залиха

Комплет од 4 тркалезни апсорбирани ткаенини се чувствуваа неопренови крајбрежни страни. Издржлив врвен полиестерски ткаенина со поддршка од гума што не се лизга. Перење и еднократно. Погодно за сите редовни големини на чаши и кригла. Дизајни со висока резолуција со живописни и долготрајни бои. Комплет од 4 тркалезни апсорбирани ткаенини се чувствуваа неопренови крајбрежни страни. Издржлив врвен полиестерски ткаенина со поддршка од гума што не се лизга. Перење и еднократно. Погодно за сите редовни големини на чаши и кригла. Дизајни со висока резолуција со живописни и долготрајни бои. Добијте збир на крајбрежни страни за да ја задржите вашата маса сува од вода со оваа високо апсорбирана ткаенина неопрена гума. Ткаенината на ткаенината лесно и брзо ја апсорбира кондензацијата и истурата од чаши и чаши. Направено од трајна полиестерска ткаенина одозгора со поддршка од гума што не се лизга. Совршена употреба како прицврстувач за чаши, кригла, пиво крајбрежје, кафе на кафе, вино и виски. Погоден за топли или ладни пијалоци. Подготвување и повторно употреба со миење со благ детергент за да се отстранат дамките или нечистотијата. Многу убави дизајни за избор и одлични украсни парчиња за дома, канцеларија, бар, ресторан и подарок. Комплети од 4 п.п. Дијаметар 3,93 инчи (100 мм). Дебелина .12 инчи (3 мм).

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи