.

.

New
Геометриски кошули со долги ракави на женски ацтеки, случајни лабави вклопени етнички џемпер гроздобер графички лесни врвови

Геометриски кошули со долги ракави на женски ацтеки, случајни лабави вклопени етнички џемпер гроздобер графички лесни врвови

DEN 63.84

Износот
Залиха

Печатена прекрасна кошула за Денот на вineубените, печатено многу графички. Специјална снегулка печати ракав Раглан и класичен дизајн на вратот. Повлечете го затворањето. Мешавина од памук, супер мека, удобна и дише, полна со еластичност. 【Натпревар за перење】 Добар избор да се совпадне со вашите омилени панталони, хеланки, здолништа, шорцеви, фармерки, хулахопки, високи потпетици и така натаму. Оваа женска срцева графичка графичка валентин ден, примајќи ги овие женски кошули за Денот на вineубените, таа ќе биде многу изненадена поради нејзината мека ткаенина и модерен дизајн, тоа ја покажува вашата длабока loveубов кон вашата девојка/жена. 【Совршен избор за подароци】 Одлична идеја за вашата сопруга/девојка. Машинско миење или миење на рацете. Има обичен стил на лабава вклопување, едноставен дизајн во стилска кул силуета. Оваа комбинација го прави производот добар по квалитет, дури и постојано триејќи ја ткаенината, брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки.95% полиестер, 5% спандекс. Празничната облека што ја зајакнува силната празничка атмосфера на Денот на вineубените, и тоа е совршен избор за Денот на вineубените.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи