.

.

New
Ксиао Ксу Продавница Т-Тип Универзален Компактен Приклучок За Брза Жица Дистрибуција Терминал Блок Лед Светло Електрични Сплитер Конектори За Дома, Големина: 10 ПА?

Ксиао Ксу Продавница Т-Тип Универзален Компактен Приклучок За Брза Жица Дистрибуција Терминал Блок Лед Светло Електрични Сплитер

DEN 860.80

Износот
Залиха

Номинален Напон : 250 V. Номинална Струја : 32 A. Номинален Импулсен Напон : 4 KV. Материјал На Изолација : Модифициран најлон (ПА66). Мулти Мека Жица : 0.08~4мм2. Номинален Напон : 250 V. Номинална Струја : 32 A. Номинален Импулсен Напон : 4 KV. Материјал На Изолација : Модифициран најлон (ПА66). Мулти Мека Жица : 0.08~4мм2. Номинален Напон : 250вратна Струја : 32ариран Импулсен Напон : 4 KVMaterial На Изолација : Модифициран најлон (PA66)Мулти Мека Жица : 0,08~4mm2strip Должина : 9 - 10mm.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи